اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ)
اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ)
1
Contains ads
0 downloads
Google Play Download APK 11.56 MB
Free Ananya Reddy Posted in: 2021-04-16
Screenshots - اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) Screenshots - اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) Screenshots - اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) Screenshots - اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) Screenshots - اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ)

Free apk اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) download

SNAP installation tutorial: online transportation system and internet taxi - Apk اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) safely for free!

A little about the app اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ)

اسنپ اولین و بزرگ‌ ترین تاکسی اینترنتی ایران و راهکاری سریع و ساده برای درخواست خودرو و موتورسیکلت به شمار می‌ رود. با درخواست خودرو یا موتورسیکلت در اسنپ ، پس از مشخص کردن مبدا و مقصد ، نزدیک‌ ترین اسنپ به نشانی شما می‌ آید. با اسنپ سفری ایمن ، راحت و مقرون‌ به‌ صرفه را تجربه خواهید کرد.

اسنپ، سامانه هوشمند حمل ‌ونقل، پل ارتباطی میان کاربر مسافر و کاربر راننده است و راهکاری سریع و ساده برای درخواست خودرو و موتورسیکلت توسط اسنپ به شمار می‌رود. با درخواست خودرو یا موتورسیکلت در اپلیکیشن اسنپ، پس از مشخص کردن مبدا و مقصد، نزدیک‌ترین اسنپ به نشانی شما می‌آید.

اسنپ بدون در نظر گرفتن اینکه در خانه یا خیابان قرار دارید، فقط با نصب بودن اپلیکیشن اسنپ در موبایل و درخواست خودرو، در هر ساعت از شبانه روز به مقصد خواهید رسید. کافیست اپلیکیشن اسنپ را باز کنید، مبدا و مقصد را در برنامه اسنپ مشخص کرده و پس از مشاهده هزینه سفر، گزینه درخواست اسنپ را لمس کنید.

با اسنپ شما نیازی به پرداخت نقدی نخواهید داشت و تمامی هزینه‌های سفر خود را می‌توانید به صورت آنلاین و با افزایش اعتبار حساب کاربری خود درکیف پول اسنپ پرداخت کنید. تیم پشتیبانی اسنپ هم به صورت ۲۴ ساعته عملکرد رانندگان را تحت نظر داشته و پاسخگوی سوالات و نظرات شما هستند.نرم افزار اسنپ در حال حاضر برای ۲ سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده و شما می‌توانید با نصب آن، از پیشنهادات ویژه و امکانات روز افزون اسنپ استفاده کنید.

در برنامه اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) راهنمای جامع و کاملی از اسنپ برای شما در نظر گرفته شده است. به کمک برنامه اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) دیگر برای اسنپ گرفتن مشکلی نخواهید داشت. ما در برنامه اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) از صفر تا صد نحوه کار با اپلیکیشن اسنپ را به صورت مرحله به مرحله برای شما آموزش داده ایم.

در برنامه اسنپ بخش های مختلفی برای دستورات مختلف وجود دارد شما با داشتن اپلیکیشن اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) می توانید تمام نکات استفاده از اسنپ را بدانید و همچنین از تخفیفات دوره ای که اسنپ برای کاربران دارد مطلع شوید .

اپلیکیشن اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) یک اپلیکیشن کاربردی است تا نحوه استفاده از اسنپ را به شما بیاموزد. با اپلیکیشن اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) ، نحوه استفاده حرفه ای از اسنپ را فرا بگیرید. اپلیکیشن اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) را نصب کنید تا لذت استفاده از اسنپ بیشتر شود.

ویژگی های اپلیکیشن اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ) :

** طراحی زیبا و کاربردی
** منوی علاقمندی
** قابلیت جستجو
** حجم مناسب
More info
Creation date
Ranking
Everyone
Requires Android
4.2 and up
Privacy policy
Support
APK Updated On
2021-04-04
Size
11.56 MB
Related education apps + view more
Rating App
اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ)
اسنپ یار : راهنمای اسنپ (نصب و فعالسازی اسنپ)