Girişimcilikte Önce Kadın
Girişimcilikte Önce Kadın
1.0.10
40 downloads
Google Play Download APK 37.78 MB
Free Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Posted in: 2020-08-10
Screenshots - Girişimcilikte Önce Kadın Screenshots - Girişimcilikte Önce Kadın Screenshots - Girişimcilikte Önce Kadın Screenshots - Girişimcilikte Önce Kadın Screenshots - Girişimcilikte Önce Kadın

Free apk Girişimcilikte Önce Kadın download

It is aimed at all women who want to learn about entrepreneurship and technology. - Apk Girişimcilikte Önce Kadın safely for free!

A little about the app Girişimcilikte Önce Kadın

2015 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Türkiye Bilişim Vakfı ve Türkiye Vodafone Vakfı iş birliğinde başlatılan Girişimcilikte Önce Kadın projesinin eğitimlerini içeren uygulamadır.
Türkiye’de girişimcilik ve dijital teknoloji alanında bilgi almak isteyen tüm kadınlara yönelik hazırlanmıştır. Bu uygulama ile kadınlar girişimciliğe ilk adımını atarak, proje için özel hazırlanan oncekadin.gov.tr dijital mağazasından kendi el emeği ürünlerini satışa sunabilir, edindiği kazanç ile aile ekonomisini canlandırabilir.
Eğitimi tamamlayan kadınlar uygulama üzerinden Girişimcilik Yarışması’na katılarak can suyu sermayesi kazanabilir ve hayallerini kurduğu iş fikrini gerçekleştirebilir.
What's new in Girişimcilikte Önce Kadın?
küçük hatalar giderildi
More info
Creation date
Ranking
Everyone
Requires Android
4.2 and up
Privacy policy
Support
APK Updated On
2019-06-24
Size
37.78 MB
Related education apps + view more
Rating App
Girişimcilikte Önce Kadın
Girişimcilikte Önce Kadın