Jimmy Key
Jimmy Key
2.1.30
1 downloads
Google Play Download APK 6.01 MB
Free JK MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.S. Posted in: 2020-11-15
Screenshots - Jimmy Key Screenshots - Jimmy Key Screenshots - Jimmy Key Screenshots - Jimmy Key Screenshots - Jimmy Key

Free apk Jimmy Key download

Discover Special Deals with Jimmy Key Android App! - Apk Jimmy Key safely for free!

A little about the app Jimmy Key

Jimmy Key Android uygulamasını indirerek, tüm mağaza ve online alışverişlerinizden puan kazanabilir, sadece üyelere özel fırsatları ve ayrıcalıkları keşfedebilirsiniz.

Jimmy Key Uygulamasına üyesi olduğunuzda nelerden mi faydalanacaksınız?

Genel ve özel kampanyalarımızdan, promosyonlarımızdan ve tanıtımlarımızdan ilk önce haberdar olur; puan kazanma/harcama avantajlarından kolayca yararlanabilirsiniz.

Uygulamadan alacağınız kod ile yaptığınız her alışveriş için puan kazanabilirsiniz. Bu puanları bir sonraki alışverişinizde doğrudan kullanabilir, ya da size özel fırsat kuponlarını ve hediye ürünleri alabilirsiniz.

Android uygulamamız ile ayrıca, Jimmy Key'in stil dolu dünyasına telefon ve tabletlerinizden kolaylıkla ulaşabilir, 7/24 online alışverişinize güvenle devam edebilirsiniz.

Android uygulamayı indirerek size en yakın Jimmy Key mağazasını kolaylıkla bulabilir ve Jimmy Key deneyimini mağazalarımızda devam ettirebilirsiniz.

Jimmy Key'in kendi stili doğrultusunda güncel modayı takip eden ve rahat, şık ve her zaman stil sahibi kadın için yarattığı sezon koleksiyonlarını kolaylıkla takip edersiniz.

1997'den beri değişen trendleri yansıtan koleksiyonlarıyla, modern kadının gardırobunda yer edinen Jimmy Key, Türkiye'de 30 mağazası, online alışveriş sitesi ve mobil uygulaması aracılığıyla tüketici ile buluşuyor.

Jimmy Key 'i müşterileri tarafından aranan ve ilk tercih yapan kriter, anahtar parçalarla kombine elverişli, yüksek kalitede, moda ile uyumlu ürünleri sunmasıdır. Jimmy Key, dünya trendleri ile uyumlu, rahat ve şık ürünleri yüksek kalite standartları ile üretir. Aksesuarlarla rahatlıkla kombinlenebilen, güçlü temel ürünleri ulaşılabilir fiyat anlayışı ile bünyesinde barındırır.

Son derece kolay kullanımı ile çok seveceğiniz Jimmy Key Android uygulamasını telefonunuza veya tabletinize ücretsiz olarak indirin,

Jimmy Key ayrıcalıkları ile şimdi tanışın!

*Alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için gerekli bütün önlemler alınmıştır.
What's new in Jimmy Key?
Genel geliştirmeler yapıldı
More info
Creation date
Ranking
Everyone
Requires Android
4.1 and up
Privacy policy
Support
APK Updated On
2020-11-10
Size
6.01 MB
Related shopping apps + view more
SHKP Malls SHKP Malls SHKP Malls
Rating App
Jimmy Key
Jimmy Key