Token SGB
Token SGB
1.3.4
0 downloads
Google Play Download APK 9.96 MB
Free SGB-Bank S.A. Posted in: 2021-01-31
Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB Screenshots - Token SGB

Free apk Token SGB download

SGB ​​token - Download, configure and authorize transactions in online banking - Apk Token SGB safely for free!

A little about the app Token SGB

Token SGB dedykowany jest zarówno dla klientów Bankowości Internetowej korzystających z SGB24 jak i klientów korporacyjnych korzystających z Bankowości Internetowej CEB. Ta mobilna aplikacja jest intuicyjnym, wygodnym i jednocześnie bezpiecznym środkiem dostępu w Usługach Bankowości Internetowej.. Token SGB stanowi atrakcyjną alternatywę dla dotychczas oferowanych środków dostępu. Możesz ją pobrać na urządzenia oparte na systemach Android oraz iOS.

Aby korzystać z Tokena SGB należy w placówce banku ustalić mobilną metodę autoryzacji i logowania oraz pobrać aplikację na swoje urządzenie mobilne. Następnie otrzymasz SMS z tymczasowym hasłem logowania do Bankowości Internetowej, które jest ważne 24h.

Przy pomocy identyfikatora i otrzymanego hasła logowania zaloguj się za pośrednictwem bankowości internetowej, nadaj nazwę swojemu urządzeniu autoryzującemu a na ekranie zaprezentuje się kod aktywacyjny, który musisz wprowadzić na urządzeniu autoryzującym celem powiązania urządzenia z bankowością elektroniczną. W pobranej aplikacji mobilnej zarejestruj urządzenie i przepisz kod aktywacyjny, dalej przepisz kod weryfikacyjny przesłany za pomocą SMS, ustal swój unikalny PIN, którym będziesz logować się do aplikacji Token SGB. Pamiętaj, żeby nie ujawniać nikomu numeru PIN, nikt z pracowników Banku nie będzie Cię o to pytał.

Więcej informacji o Tokenie SGB znajdziesz na stronie internetowej swojego Banku.
What's new in Token SGB?
Usprawnienia aplikacji
More info
Creation date
Ranking
Everyone
Requires Android
6.0 and up
Privacy policy
Support
APK Updated On
2020-11-26
Size
9.96 MB
Related finance apps + view more
Rating App
Token SGB
Token SGB